Ardahan Masaj

XRP Ledger blokzinciri, Ardahan Masaj Temmuz ayından bu yana en yüksek ağ büyümesini kaydetti.

Kripto analiz platformu Santiment’in verilerine göre XRP Ledger blokzinciri, XRP değerinin artmasıyla birlikte Temmuz ayından bu yana en yüksek ağ büyümesine ulaştı.

XRP Ledger Büyüyor

Katman 1 blokzinciri üzerinde bugün 2.273 yeni cüzdan adresi oluşturuldu. Yaşanan bu artık, XRP fiyatındaki %5’lik artışla aynı zamanda denk geldi.

Yaşanan ağ büyümesi, XRPL’nin en son Unique Node List (Benzersiz Düğüm Listesi) yükseltmesinin ardından geldi. Yükseltme, Ripple tarafından kontrol edilen node’ları %5.8 seviyesine düşürdü.

Blokzincirinin ademi merkeziyetçiliğini artırma vizyonunun bir paröası olan bu yükseltme, yeni bir doğrulayıcı olan xSPECTER’ı da ekledi. XRPL Vakfı, doğrulayıcının aktif ve güvenilir olduğunun kanıtlandığını ifade etti.

Ripple ve SEC davasında Ripple’ın Ardahan Masaj olası bir zaferinin ardından XRP’nin patlayıcı bir biçimde artması bekleniyor.

Token, son birkaç gün içinde kripto pazarından daha iyi bir performans orya koyarken, XRP yatıırmcıları davanın çözülmesi halinde parabolik bir fiyat artışı yaşanacağına inanıyor.

XRP, yazı kaleme alındığı sırada CoinMarketCap verilerine göre 0.51 dolar üzerinden işlem görüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.